دوره جامع سیسکو

ماموریت کارگروه سیسکو در دوره آموزشی آنلاین سیسکو

چرا در این دوره ثبت نام کنم؟

  • دوره جامع سیسکو شامل هشت دوره پرکاربرد سیسکو است. اولین ویژگی جذاب این دوره، مبلغ دوره و نحوه پرداخت اقساطی بلند مدت آن است. شما می توانید با پرداخت ۲۰ قسط ماهیانه ۱ میلیون تومانی، این هشت دوره سیسکو CCNA و CCNP را آموزش ببینید.
  • در مدت برگزاری دوره جامع سیسکو، هر ماه دو ساعت مشاوره آموزشی و شغلی بصورت خصوصی (یک نفره) و رایگان خواهید داشت. جلسه های مشاوره توسط افراد موفق و با تجربه ای برگزار می شود که در بازار ایران، اروپا و آمریکا به عنوان متخصص شبکه و امنیت مشغول به کار هستند و با باشگاه همکاری می کنند.

 

نقشه راه دوره جامع سیسکو

نقشه راه یادگیری سیسکو

معرفی دوره های آموزش جامع سیسکو

 

بعد از ثبت نام در دوره جامع سیسکو ابتدا دوره CCNA را آموزش می بینید. پس از پایان CCNA نوبت به یادگیری دوره های CCNP Enterprise می رسد. این دوره ها به ترتیب عبارتند از ENCOR و ENARSI و SD-WAN. شما می توانید همزمان با دوره های CCNP Enterprise در دوره DevNet Associate هم شرکت کنید تا مسیر یادگیریتان کوتاه شود. بعد از این نوبت به دوره های CCNP Security می رسد که شامل SCOR و Firewall و ISE است.

پس از پایان دوره های آموزشی سیسکو کمکتان می کنیم برای شرکت در آزمون های بین المللی و دریافت گواهینامه های سیسکو آماده شوید. علاوه بر این در مسیر ورود به بازار کار و بدست آوردن یک شغل معتبر و درآمد خوب، کنارتان هستیم و شما را همراهی می کنیم. شما را به شرکت های موفق و فعال بازار معرفی و زیرنظر مربیان و مشاورین باشگاه برای جلسه های مصاحبه شغلی آماده می کنیم.

آزمایشگاه و تجهیزات شبکه در نظر گرفته شده برای این دوره

 
 اعضای باشگاه پس از ثبت نام در دوره جامع آموزش سیسکو می توانند به آزمایشگاه شبکه باشگاه در تهران دسترسی داشته باشند.

لیست تجهیزات آزمایشگاه شبکه:

  • Cisco Catalyst Switch 3560 8Port PoE
  • Cisco Catalyst Switch 2960 8Port 
  • Cisco Catalyst Switch 3750
  • Stacking Cable
  • Cisco ISR G1 Router 
  • Cisco ISR G2 Router 
  • Cisco ASA Firewall 5505 & 5506
تجهیزات شبکه در دوره آموزشی سیسکو cisco
تجهیزات آزمایشگاهی شبکه در دوره جامع سیسکو
تجهیزات آزمایشگاهی شبکه در دوره جامع آموزشی cisco
تجهیزات آزمایشگاهی شبکه در دوره آموزش آنلاین سیسکو

خدمات و پشتیبانی آموزشی در نظر گرفته شده در این دوره

دسترسی به سرور های باشگاه
مشاوره آموزشی خصوصی و گروهی
ریموت دیسکتاپ

معرفی مربی های سیسکو

 

مربی های دوره های سیسکو از بین متخصص هایی انتخاب شده اند که تجربه علمی و عملی زیادی در حوزه Cisco Security و Cisco Enterprise دارند.

معرفی پشتیبان های فنی سیسکو


پشتیبان های فنی دوره های سیسکو به شما کمک می کنند تمرین هایتان را با دقت و کامل انجام دهید. پشتیبان ها به سوال های فنی شما پاسخ می دهند. دسترسی به آنها سریع است و در صورت نیاز بصورت ریموت دسکتاپ به کامپیوترتان متصل و در اجرا و عیب یابی تمرین ها کمکتان می کنند. آنها مهارت بالایی در عیب یابی (tshoot) مباحث مربوط به زیرساخت شبکه دارند. این افراد علیرغم توانمندی بالایشان در حوزه شبکه و امنیت، بر اساس مسئولیت اجتماعی و همچنین علاقه ای که به حل مسئله و فعالیت در حوزه آموزش دارند با باشگاه همکاری می کنند.

مهندس امید نجاتی
مهندس حسین روزبهانی

عکس از جلسه های تمرین حضوری سیسکو

 

دانشجویان دوره های سیسکو آخر هفته ها در تهران دور هم جمع می شوند. کاربلدها و قدیمی های گروه، تجربه و مهارتشان را در اختیار اعضای جدید می گذارند. باشگاه هم دستگاه های سوییچ و روتر را در اختیار اعضا قرار می دهد تا بتوانند از نزدیک با آنها کار کنند و اعتماد به نفس لازم برای ورود به بازار کار را بدست بیاورند. هدف از دور هم جمع شدن های آخر هفته، ایجاد حس نشاط و روابط کاری بین اعضای گروه است. این دورهمی های سیسکویی باعث افزایش دانش و مهارت فنی لازم در دانشجویان سیسکو می شود و کمک می کند به خوبی از عهده پروژه های شبکه بر بیایند.

نمونه فیلم جلسه های آموزش آنلاین سیسکو

 

هر از چند گاهی یکی از متخصص های موفق و کاربلد حوزه شبکه و امنیت سایبری مهمان کارگاه های آموزشی سیسکو هستند. این افراد از متخصص های موفق ایرانی داخل یا خارج از کشور هستند و تجربه و مهارتشان را در اختیار اعضای باشگاه در دوره جامع آموزشی Cisco قرار می دهند.

Information Security vs Network Security
مدرس: علیرضا قهرود

متخصص امنیت دفاعی و سایبری

Zero Trust Security Design
مدرس: علی نجفی زاده

متخصص امنیت دفاعی و سایبری

Cisco Campus LAN Design
مدرس: امیر ساتکین

متخصص شبکه و امنیت

نظر دانشجویان سیسکو

پژمان صداقت کیش از منطقه دوسلدورف کشور آلمان هستم. تا همین چند وقت پیش در يكى از معروفترین شركتهاى زیرساخت شبکه مخابراتی این کشور که در حوزه انتقال فیبر نوری فعالیت میکنه مشغول به کار بودم. پروژه های این شرکت مربوط به فراهم کردن زیرساخت شبکه فیبر نوری برای دسترسی به اینترنت سرعت بالا در روستاهای کشورهای اروپای غربی و آمریکای مرکزی میشه.

من ناظر بر پروژه های شرکت بودم. بخاطر شغلم دائم در ماموریت و سفر کاری بودم. کارم باعث شد تقریبا به همه مناطق آلمان و کشورهای همسایه غربیش مثل سوییس، اتریش، بلژیک و هلند سفر کنم. اوایل خیلی جذاب بود ولی کم کم شورش در اومد. اصلا وقت نمی کردم درس بخونم و در شبکه پیشرفت کنم. همش داشتم درجا میزدم و پروژه ها هر روز کسل کننده تر میشدن. دیگه داشتم فرسوده میشدم.

یه روز تو وب سایت لینکدین با باشگاه شبکه و امنیت تهران و استاد ساتکین آشنا شدم. با ایشون صحبت کردم. ایشون گفت کمکت میکنم و پای حرفشون ایستادند. خیلی هوای منو داشتند و دائم باهام تمرین میکردند و پیگیر مطالعه و تمریناتم میشدند

درباره نحوه تدریس استاد ساتکین باید بگم حسابی به مباحث و دوره های روز مسلط هستند. یواش یواش بخاطر تمرین و پیاده سازی سناریوهای زیاد با استاد، اعتماد به نفسم بالا رفت و جرئت کردم و در چند مصاحبه شرکت کردم. چندتای اول رو رد شدم. بعد هر مصاحبه با جناب ساتکین مشورت میکردم و ایشون رو در جریان روند مصاحبه و پرسش و پاسخهایی که بین مصاحبه کننده و من، رد و بدل میشد میگذاشتم. آقای ساتکین هم من رو راهنمایی و برای مصاحبه بعدی آماده می کردند. بالاخره موفق شدم در یک شرکت ارائه دهنده خدمات شبکه و امنیت استخدام شم. این شرکت مدیریت شبکه بیشتر از 3000 مشتری در کشور آلمان رو به عهده داره

تو این مدت 2 سالی که در باشگاه هستم با دوستان زیادی در داخل و خارج از ایران آشنا شدم. بعضی ها رو خودم معرفی کردم. نکته جالب این بود که باشگاه اون خدمات رو به همه دانشجوهاش ارائه میداد. من فکر میکردم چون ایران نیستم دارم اینقدر خوب سرویس دریافت میکنم؛ ولی اینطور نبود. باشگاه به همه دانشجوهاش اینقدر با حوصله و دقت سرویس میده. افراد زیادی در ایران و خارج از کشور توسط باشگاه شاغل شدند و درآمدشون افزایش پیدا کرد. یکیش من هستم

توصیه من به کسانی که علاقمند به یادگیری مهندسی شبکه و امنیت هستند اینه که خودتون رو به این مرکز آموزشی بسپارید. شک نکنید ظرف مدت کوتاهی پیشرفت زیادی میکنید و مهارت بالایی بدست میارید.

بیشتر

آریا هستم ۱۸ ساله از شهر جویبار، استان مازندران. 2 سال پیش با باشگاه شبکه و امنیت تهران آشنا شدم و در دوره نتورک پلاس ثبت نام کردم. تا الان باشگاه با حوصله و صبر زیاد به من آموزش داد. وقتی علاقه و پیشرفت من در شبکه رو دید؛ با پدر و مادرم صحبت کردند تا من رو به تهران بفرستند. اومدم تهران و در رشته نرم افزار، مقطع کاردانی در دانشگاه آزاد ثبت نام کردم.

الان یک سالی از شروع دوره جامع سیسکو میگذره. تو این مدت همیشه در حال یادگیری و مرور سناریوهای مختلف سیسکویی بودیم. الان تو دانشگاه مباحث زیادی از زیرساخت شبکه های کامپیوتری بلدم که هیچکدوم از همکلاسی هام یادش ندارند؛ همین باعث افزایش اعتماد به نفسم شده و در دانشگاه بین دوستام و استادهام اعتبار زیادی بدست آوردم. تا الان به چند نفر همسن و بزرگتر از خودم CCNA کامل یاد دادم. اتفاقا همین باعث شد که خیلی بیشتر به مباحث مسلط بشم.

من عیسی نجفى زاده هستم از منطقه سيليكون ولى در ایالت كاليفرنيا. در حال حاضر در يكى از شركتهاى بسيار معتبر دنیا در حوزه تولید دستگاه ساخت چيپ كامپيوترى، مشغول بکار هستم. شرکتهای بزرگی مثل سامسونگ و اپل، مشتری ما هستند. محل کار من در سن خوزه كاليفرنياست. من اینجا به عنوان مهندس شبکه در حال کارم.  

وقتی ايران بودم با استاد و دوست عزيزم جناب ساتكين و باشگاه شبکه و امنیت تهران آشنا شدم. شيوه آموزشى ايشان، آرزوى ديرينه من رو براى تسلط به مباحث شبکه و بخصوص سيسكو برآورده کرد. قبل از عضویتم در باشگاه چند مرتبه سعی کردم با شيوه هاى خود آموزى و تمرين با اساتيد ديگر در داخل و خارج كشور، سیسکو رو یاد بگیرم؛ اما تقريبا هر بار با شكست مواجه شدم.

بنظرم هدف باشگاه پرورش نيروى كار مجرب و كارآمد هست. نگرش و روش آموزش باشگاه با شيوه هاى آموزشى ديگر آموزشگاهها به هيچ وجه قابل مقايسه نيست. اگر قصد يادگيرى مباحث سیسکو رو داريد با اطمينان خاطر در دوره آموزش جامع سیسکو در باشگاه ثبت نام کنید. جاى درستى رو پيدا كرديد، اين موقعيت رو از دست نديد. نکته دیگه ای که برای خودم خیلی جالب بود اینه که دوستان خوبی در باشگاه پیدا کردم و روابط باارزشی برای خودم ساختم. دوستان و روابطی که در باشگاه برای خودتون دست و پا می کنید میتونه بسیار به شما برای موفقیت در بازار کمک کنه.

بیشتر

من عیسی نجفى زاده هستم از منطقه سيليكون ولى در ایالت كاليفرنيا. در حال حاضر در يكى از شركتهاى بسيار معتبر دنیا در حوزه ساخت چيپ هاى كامپيوترى مشغول بکار هستم. شرکت من در سن خوزه كاليفرنياست و من اینجا به عنوان مهندس شبکه در حال کارم. وقتی ايران بودم با استاد و دوست عزيزم جناب ساتكين و باشگاه شبکه و امنیت تهران  آشنا شدم. صادقانه میگم شيوه آموزشى ايشان در کارگروه سیسکو، آرزوى ديرينه من رو براى تسلط به مباحث شبکه و بخصوص سيسكو برآورده کرد. قبل از ورودم به کارگروه سیسکو چند مرتبه سعی کردم با شيوه هاى خود آموزى و تمرين با اساتيد ديگر در داخل و خارج كشور، سیسکو رو یاد بگیرم؛ اما تقريبا هر بار با شكست مواجه شدم. بنظرم هدف باشگاه واقعا پرورش نيروى كار مجرب و كارآمد هست. نگرش و روش آموزش باشگاه با شيوه هاى آموزشى ديگر آموزشگاه ها به هيچ وجه قابل مقايسه نيست. اگر واقعا قصد يادگيرى مباحث سیسکو رو داريد با اطمينان خاطر در کارگروه سیسکو ثبت نام کنید. جاى درستى رو پيدا كرديد، اين موقعيت رو از دست نديد. نکته دیگه ای که برای خودم خیلی جالب بود اینه که دوستان خوبی در باشگاه پیدا کردم و روابط باارزشی برای خودم ساختم. دوستان و روابطی که در باشگاه برای خودتون دست و پا می کنید میتونه بسیار به شما برای موفقیت در بازار کمک کنه.

بیشتر

درود بر باشگاه شبکه و امنیت تهران بویژه استاد ساتکین عزیز. امیر آرام هستم از هانوفر آلمان. باشگاه شبکه و جناب ساتکین ۲ سال پیش کمک کردند، باهام تمرین کردند تا بالاخره تونستم آزمون بین المللی سیسکو رو با موفقیت پشت سر بگذارم و مدرک CCNA رو بگیرم.

هر دانشجوی علاقمند و فعالی میدونه باید دانش خودش رو بروزرسانی کنه. بعضی وقتا در دوره های سیسکو در باشگاه، افراد با تجربه و با دانشی در جلسه های آموزشی شرکت میکنند که مهارت و تجربه هایی رو در اختیار دانشجوها میگذارند که در سرفصل آموزشی دوره های سیسکو ارائه نمیشوند. من از این دوستان مباحث فنی جالب و تعداد زیادی ریزه کاری یاد گرفتم. مطالبی که در دوره های آموزشی سیسکو در سایر مراکز آموزشی مطرح نمیشه ولی در پروژه بارها باهاشون مواجه میشیم.

حسین باروجی هستم از شهر نوشهر استان مازندران. حدود ۲ ساله که در جلسه های آموزشی و تمرینی سیسکو در باشگاه شبکه و امنیت تهران شرکت میکنم. قبل از این بعضی از دوره های شبکه رو در مجتمع فنی تهران گذروندم. بنظرم یه ویژگی مهمی که باشگاه رو از آموزشگاههای شبکه متمایز میکنه، پیگیری مربی و پشتیبان باشگاه درباره روند یادگیری دانشجوهاست. پشتیبان و مربی باهات تماس میگیره، تمرین میده، پیگیر میشه ببینه مطلب رو فهمیدی، تمرین کردی یا نه. نمیگذاره عقب بیوفتی و دلسرد بشی.

حضور اساتید جوان و با سواد اجرایی بالا، شخصیت قوی، متعهد و آموزش دیده باعث میشه کلاسهای سیسکو از لحاظ کیفیت فنی و آموزشی بسیار مفید و متفاوت از جاهای دیگه باشه. من در استخدام هیچ سازمانی نیستم و به صورت آزاد و مستقل در زمینه سیستمهای امنیتی و نظارتی فعالیت میکنم. با حضور در باشگاه و شرکت در کارگاههای تمرین سیسکو تونستم سطح دانش و مهارتم رو ارتقا بدم و چند سر و گردن از همکارام بالاتر باشم و با اعتماد بنفس وارد پروژه های بزرگتر بشم.

بیشتر

فاطمه یاوریان هستم از خرم آباد لرستان. کارشناسی ارشد کامپیوتر دارم. اسفند ۱۳۹۸ عضو باشگاه شدم و در کارگاههای آموزشی سیسکو شرکت کردم. از وقتی شیوه یادگیری و مطالعم رو به کمک مربی و پشتیبانم در باشگاه اصلاح کردم؛ شبکه رو خیلی خوب و به سرعت دارم یاد میگیرم. الان هم 3 ماه تابستون رو اومدم تهران بمونم. تقریبا هر روز زیر نظر پشتیبانم سیسکو تمرین میکنم.

از وقتی اومدم باشگاه شاهد شاغل شدن یا افزایش درآمد هم گروهی هام در شرکتهای بزرگ و معروف فناوری اطلاعات در تهران و خارج از کشور هستم. امیدوارم به زودی برای منم اتفاق خوبی بیوفته و وارد بازار کار شم. البته مطمئن هستم با این روند موفق میشم.

بیشتر

سمانه نفر هستم اهل شهر بروجن از استان چهار محال و بختیاری. فوق لیسانس عمران از دانشگاه ملی دارم ولی به شبکه و امنیت خیلی بیشتر علاقمندم. دو سال پیش با باشگاه شبکه و امنیت تهران آشنا شدم. بالاخره ابتدای امسال اومدم مصاحبه دادم و تونستم به عنوان کارآموز وارد شرکت تکتام بشم که یکی از شرکتهای فعال در حوزه امنیت شبکه است.

در 2 ماه گذشته حسابی سر و کارم با فایروالهای مختلف بوده و کلی یاد گرفتم.

من هیچ آشنایی با شبکه نداشتم آموزش شبکه را از صفر با باشگاه استارت زدم. مدت سه ماهه نقل مکان کردم به تهران و بعد دوره کارآموزی تونستم توانایی فنی خودم رو در زمینه کار با فایروال ثابت کنم و به عنوان کارشناس فنی در شرکت مشاور شبکه و امنیت تکین توسعه کیان (تکتاکام) مشغول به کار شم.

بنظر من کارآمدترین و موثرترین آموزش سیسکو در کشور توسط باشگاه شبکه و امنیت تهران و در کارگاههای آموزش و تمرین سیسکو ارائه میشه. من و سایر دانشجوها در باشگاه همیشه درحال یادگیری و تمرین هستیم. اگر در فهم مطالب و انجام سناریو به مشکل بربخوریم، پشتیبانها و مربیان باشگاه بصورت آنلاین جوابگوی سوالاتمان هستند.

بیشتر

سلام و عرض ادب. امین رضا فاضل هستم مسئول امنیت شبکه یکی از سازمانهای دولتی. بیشتر از یک سال است در دوره های سیسکو در باشگاه حضور دارم. قبلا دوره های سیسکو و مایکروسافت رو در موسسه های معتبر تهران آموزش دیدم اما بعد از آشنایی با باشگاه شبکه و امنیت تهران بود که موفق به ارتقا علمی و رتبه سازمانی ام شدم. بنظر من باشگاه با همه مراکز آموزشی دیگری که من میشناسم متفاوت است. این تفاوتها را برای شما لیست میکنم:

۱- موسسات آموزشی صرفا کلاس و دوره برگزار میکنند و مسئولیتی در قبال پشتیبانی و ارائه خدمات به  دانشجویان ندارند؛ اما باشگاه صرفا به کلاسهای آموزشی اکتفا نمیکند. پشتیبانها بارها با شما تماس میگیرند و دانش و مهارت شما را بررسی میکنند. اگر متوجه ضعف فنی در شما شوند، با شما کار میکنند و برایتان تمرین برگزار میکنند تا مشکلتان حل شود.

۲- در دوره های سیسکو در باشگاه شما هیچوقت تنها نیستید. مربی و پشتیبانتان از طریق برنامه های ریموت دسکتاپ به کامپیوترتان متصل و در تمرین کمکتان می کند. هر وقت سوال، نیاز به مشورت یا درخواست رفع اشکال داشته باشید، بدون هیچ محدودیتی در دسترس هستند. جلسه های تمرین مرتب برگزار میشوند و مباحث بارها با سناریوهای مختلف مورد بحث و بررسی قرار میگیرند.

۳- یکی از مزیتهای کلاس و کارگاه آموزشی سیسکو در باشگاه، ساده سازی مطالب و انتقال ساده و سریع آن به دانشجو است. نحوه تدریس کاملا متفاوت است. مطالب دارای پیوستگی مناسب بر اساس تشخیص استاد هستند و به علت تکرار، مطالب در ذهن شما ماندگار میشوند.

بیشتر

سلام من دانیال هستم از تهران و تقریبا 6 ماه است که در دوره سیسکو در باشگاه شرکت کردم و حضور دارم. قبل از اینکه با باشگاه شبکه و امنیت تهران آشنا بشم؛ دوره های میکروتیک و مایکروسافت را در آموزشگاههای دیگری در تهران گذرونده بودم. آموزشی که در کارگاههای تمرین سیسکو در باشگاه دیدم قابل مقایسه با مراکز قبلی نبود.

سلام. من زهرا کوشا ساکن استان کردستان و دانشجوی ارشد مهندسی نرم افزار در دانشگاه ملی زنجان هستم. یادگیری شبکه رو با دوره نتورک پلاس در مجتمع فنی تهران شروع کردم. آذر سال ۹۹ با باشگاه شبکه و امنیت تهران و استاد عزیز اقای ساتکین آشنا شدم و شروع به یادگیری دوره های سیسکو کردم. به لطف آموزش عالی باشگاه و کمکهای استاد ساتکین تونستم طی 4 ماه به ccna مسلط بشم.

به جرئت میتونم بگم بهترین دوره آموزشیم رو با باشگاه تجربه کردم. الان هم حدود 6 ماه هست که عضو کارگروه سیسکو هستم. سناریوهای مختلفی از مباحث سیسکو ccna و ccnp و ccie رو انجام میدیم. خدا رو شکر به کمک پشتیبانهای فنی باشگاه تونستم در این مدت کم، مباحث زیادی یاد بگیرم که واقعا تو هیچ فیلم آموزشی نمیشه پیدا کرد.

بیشتر

سلام. محمود یحیی پور هستم از استان مازندران شهر آمل. از سال ۹۸ تا الان عضو باشگاه شبکه و امنیت تهران هستم. شغل اصلیم نصب دوربین نظارتی تحت شبکه بود. چون کارم رو خوب بلد بودم همیشه از طرف کارفرماها بهم پیشنهاد میشد نگهداری یا راه اندازی شبکه کامپیوتر و ویپ سازمانشون رو به عهده بگیرم.

من چیزی از شبکه نمی‌دونستم و اون همه فرصت رو از دست دادم. خوشبختانه الان با پیگیری تیم آموزش باشگاه و شرکت در تمرینهای هفتگی سیسکو، توان اجرای پروژه های وایرلس، انتقال تصویر دوربینهای آی پی و راه اندازی و نگهداری شبکه های LAN مشتریهام رو پیدا کردم. امیدوارم با تلاش بیشتر و حمایت تیم فنی باشگاه، تجربیات بهتر و بیشتری در کارم بدست بیارم تا بتونم پروژه های بزرگتری بگیرم.

بیشتر

رضا باقری هستم از شهر شیرگاه استان مازندران. به عنوان مهندس شبکه در شرکت امن افزار پرداز شریف در تهران کار میکنم. ۳ سال پیش من هیچی از شبکه نمیدونستم. به پیشنهاد یکی از دوستانم با باشگاه شبکه و امنیت تهران و استاد ساتکین آشنا شدم. شبکه رو با دوره نتورک پلاس تو باشگاه شروع کردم. تدریس ساده و روان مربیهای باشگاه باعث شد علاقمند به ادامه یادگیری بشم و دوره ccna رو در کارگروه سیسکو شروع کنم. بعد چند ماه تمرین زیر نظر باشگاه حسابی به ccna مسلط شدم.

به پیشنهاد و حمایت باشگاه در کنار سیسکو، شروع به یادگیری لینوکس کردم و تونستم سطوح پایه و پیشرفته لینوکس رو هم بخوبی یادبگیرم. بعدش باشگاه کمک کرد برام یه مصاحبه تو یکی از شرکتهای معروف کشور تو حوزه امنیت ردیف کرد. حسابی از عهده جلسه مصاحبه فنی بر اومدم و قبولم کردن. الان متخصص ماهر لینوکس در شرکت امن افزار پرداز شریف هستم. کارم نگهداری سرورهای لینوکس و زیرساخت شبکه یکی از سرویسهای شبکه در اپراتور تلفن همراه اول هست.

بدون هیچ تعارفی معتقدم بدون وجود باشگاه و جناب ساتکین هیچ کدوم از موفقیتهای فعلی زندگیم میسر نمیشد.

بیشتر

محمد رضا هنرور هستم اهل شیراز و ساکن بندرعباس. آذر ماه سال ۹۹ با باشگاه آشنا شدم و بعد از دوره نتورک پلاس در دوره Cisco CCNA شرکت کردم. آموزش باشگاه خیلی خوب بود. در مدت دوره پشتیبان تماس میگرفت پیگیری میکرد تمرین میکنم یا نه. همین باعث شد تمرینها رو جدی بگیرم و خیلی زود پیشرفت کنم. الان تو بندر شهید رجایی بندرعباس به عنوان تکنسین شبکه مشغول به کار هستم.

به نظرم دوره های آنلاین باشگاه کم از دوره های حضوری در تهران نداره. هر وقت لازم بود با باشگاه هماهنگ میکردم بچه های پشتیبانی به کامپیوترم متصل میشدن کمک میکردن تا تمرینم رو انجام بدم. کاش زودتر با باشگاه آشنا میشدم. میتونستم سریعتر به نتیجه دلخواهم برسم.

بیشتر

سلام و عرض ادب. محسن رحیمی هستم اهل تهران، تکنسین شبکه در وزارت جهاد و کشاورزی. یکساله که در دوره های سیسکو در باشگاه آموزش میبینم. یکی از برتریهای باشگاه اینه که همیشه میدونی یک گروه متخصص وجود داره هر وقت به مشکل بخوری به بهترین شکل همراهته و راهنماییت میکنه.

سلام و ارادت. من امین خلیلی هستم از تهران. تقریبا از اوایل سال ۹۸ بود با باشگاه آشنا شدم. کار و تمرین در کارگاههای آموزش سیسکو در باشگاه خیلی بهم کمک کرد. اعتماد به نفس بالایی پیدا کردم. با دستگاههای روتر و سوییچ سیسکو از نزدیک کار کردم و ترسم ریخت. تو خونه هم از طریق شبیه سازهای شبکه کار میکردم.

بعد از 2 سال آموزش در باشگاه تونستم در یکی از شرکتهای همراه اول، شرکت ستاره اول، به عنوان کارآموز کار کنم و الان هم به عنوان نیروی رسمی این شرکت استخدام شدم. از خانم مهندس خورشیدی، مدیر آموزش باشگاه و مهندس ساتکین عزیز و پشتیبانهای خوب سیسکو تشکر میکنم که دلسوزانه برای من زحمت کشیدند. خوشحالم به لطف خدا و با تلاش خودم و راهنمایی باشگاه تونستم شغل خوبی پیدا کنم که مرتبط با شبکه و امنیت هست.

بیشتر

من دريا هستم از شهر زيبای رشت. قبل از اينكه در باشگاه ثبت نام كنم، مدت يكسال در مجتمع فنی تهران در رشت دوره ديدم؛ ولی عليرغم آموزش خوب استادم در مجتمع فنی، فرصت و زمان كافی برای تشريح مسائل وجود نداشت. البته طبيعیه که در آموزشگاهها زمان كافی برای تمرین و کسب مهارت نيست. با توجه به اينكه در شبكه نياز به آموزش مداوم هست تصميم به ادامه یادگیری در جای ديگه ای گرفتم.

بعد از مدتی با باشگاه شبکه و امنیت تهران آشنا شدم. از لحظه اول با برخورد خوب استاد ساتکین و پشتیبانهای فنی، ترغيب شدم كه عضوی از کارگروه سیسکو باشم. جلسه های پیوسته باشگاه و دوره های تكميلی كه استاد ساتكين با توجه به نياز دانشجو برگزار میکنند، یکی از ویژگیهای خاص این مجموعه آموزشی است.

از مزيتهای دیگر باشگاه، پشتيبانی هميشگی از دانشجوهاست. هر وقت سوالی داشته باشم از پشتیبانهای سیسکو ميپرسم. اگه لازم باشه برام جلسه رفع اشكال میگذارند و از طريق برنامه های ریموت دسکتاپ به کامپیوترم متصل میشن و در تمرینها کمکم میکنند.

به دليل برگزاری مداوم كلاسها و پشتيبانی بسيار عالی، پيشرفت قابل توجهی داشتم. از استاد ساتكين عزيز و سایر اساتيد کارگروه سیسکو كه بسيار برای آموزش ما دانشجويان تلاش میکنند و وقت میگذارند تشکر میکنم.

بیشتر

شایان رستمی هستم از تهران. وقتی با باشگاه شبکه و امنیت تهران آشنا شدم در شرکت رمیس به عنوان یک Help Desk حرفه ای کار میکردم و دوره CCNA را در آموزشگاه ارژنگ تهران دوره دیده بودم. البته فقط در دوره شرکت کرده بودم ولی چیزی یاد نگرفته بودم. تنهایی نمیتونستم درس بخونم. با استاد ساتکین صحبت کردم و متوجه شدم باید چکار کنم. ایشون کمکم کردند و از اول بهم آموزش دادند و کنارم ایستادند تا به مباحث CCNA و  CCNP مسلط بشم.

الان بعد از 15 ماه آموزش در کنار استاد ساتکین تونستم در واحد شبکه شرکت ناک، یکی از شرکتهای زیرمجموعه اپراتور تلفن همراه اول که وظیفه مانیتورینگ و عیب یابی این شبکه را به عهده دارد، استخدام شم.

حمیدرضا مانی هستم از تهران، مدیر IT شرکت نگین خوراک پارس. حدود ۲ سالی هست با باشگاه آشنا شدم و تو این مدت به CCNA و CCNP خیلی خوب مسلط شدم. اولین اتفاق خوبی که در کارگاههای آموزشی سیسکو در باشگاه برام افتاد، از بین رفتن ترسم نسبت به کار کردن با تجهیزات شبکه و دستگاههای سیسکو بود. بعد از اون هم تونستم در چند مصاحبه فنی برای استخدام به عنوان مهندس شبکه شرکت کنم و قبول بشم. جا داره یه خسته نباشید و خدا قوت به مجموعه باشگاه شبکه و امنیت تهران بگم. ممنونم.

سلام سجاد حیدری هستم از استان خوزستان، شهر اهواز. تا همین چند وقت پیش بعنوان مدیر شبکه در یک شرکت خصوصی مشغول به کار بودم. کار شرکت ما انجام پروژه های سخت افزار و شبکه برای شرکتهای نفت و گاز و پتروشیمی بود. شروع آشناییم با باشگاه برمیگرده به 2 سال قبل که تو اجرای یکی از پروژه هامون گیر کرده بودیم. شروع کردم به گوگل کردن مشکلم تو اینترنت. گوگل منو رسوند به ویدیو استاد ساتکین. اولین چیزی که من رو جذب کرد انتقال کامل مطلب به زبان ساده ولی همراه با جزئیات بود.

مشتاق شدم در باشگاه حضور داشته باشم و با گذراندن دوره های شبکه مورد نظرم بتونم توان شرکتمون در اجرای پروژه های بیشتر و حرفه ای تر رو بالا ببرم. با اینکه چند سال پیش در دوره Cisco CCNA تو اهواز شرکت کرده بودم ولی در باشگاه شبکه و امنیت تهران ثبت نام و دوباره شروع به خوندن و مرور CCNA کردم. بعد از مدتی (نزدیک به ۸ ماه) درآمدم خیلی بیشتر شد. حضور در جلسه های تمرین سیسکو در رشد دانش و درآمد ماهانه من تاثیر زیادی داشت. تشکر ویژه میکنم از جناب مهندس ساتکین، مربی و پشتیبانهای فنی باشگاه که کمک کردند رشد کنم.

الان از اون شرکت اومدم بیرون و برای خودم کار میکنم. با یک نفر شریک شدم و داریم باهم پروژه میگیریم انجام میدیم. درآمد ماهیانم بیشتر از 30 میلیون تومن هست. همه اینار رو مدیون باشگاه شبکه و امنیت تهران و استاد ساتکین هستم.

بیشتر

سلام. من آزاده آرام هستم. برق خوندم و ١٣ ساله كه تلكام كار هستم (core transmission engineer). در حال حاضر تو يه شركت آمريكايی-آلمانی در شهر فرانكفورت آلمان مشغول به كارم. كارمون نگهداری و رفع خرابی شبكه فيبر نوری راه آهن آلمان (دويچه بان) هست. مدتیه كه در دوره های سیسکو در باشگاه شبکه و امنیت تهران ثبت نام کردم. از سرويسی كه ارائه ميشه خيلي راضیم. آموزشهای حرفه ای و كاربردی زيادی ارائه ميشه. مدرسها باسواد و مسلط و صبور هستند و به همه سوالهام پاسخ میدن. تمرينها و سناريوهای مختلفی بررسی و تحليل ميشه.

يه فضای صميمی و پويا در باشگاه داریم که باعث میشه علاوه بر پشتیبانها و مربیها، همه بچه ها بهم کمک کنند. اینجا در كنار يادگيری مطالب بسيار با ارزش و كاربردی، ميشه دوستان خوب و باسوادی هم پيدا كرد. خيلی خوشحالم از طريق برادرم با باشگاه آشنا شدم. اين اتفاق رو برای خودم يه شانس بزرگ در جهت پيشرفت تو کارم می دونم. از زحمات همه اساتید عزيز بخصوص آقای مهندس ساتكين كه استاد من هستند و برای تاسیس و دوام باشگاه تلاش می کنند تشكر می كنم. ممنون برای زحمت زیادی كه برای دانا و توانا شدن ما میکشید.

بیشتر

سلام. امیرعباس تیمورنژاد هستم از تهران. یکی از اعضای جدید باشگاه. از اول مهر ماه امسال (سال ۱۴۰۰) وارد باشگاه شبکه و امنیت تهران شدم و از این تصمیمم خیلی خوشحالم. به عنوان کارآموز در شرکت پیام پرداز (یه شرکت دانش بنیان ایرانی که کارش تولید فایروال و سایر محصولات امنیتی هست) مشغول به کارم.

مدیران پیام پرداز با باشگاه آشنا بودند و من رو به استاد امیر ساتکین معرفی کردند. یه روز استاد زنگ زد و دعوتم کردند به خونشون. وقتی رسیدم دیدم بچه های باشگاه به اتفاق استاد حسابی مشغول به کارند. ایشون صدام کردند و از یکی از دانشجوهای باشگاه خواستند باهام کار کنه. همون اول همه چی گرم و صمیمی بود و عالی پیش رفت. از نظر من ویژگی که باشگاه رو خاص میکنه پیگیری های فراوان استاد ساتکین هست؛ طوری که فکر میکنید ایشون برادر یا پدر شماست. ایشون خیلی تلاش میکنه تا شما در مسیر درستی قرار بگیرید. شاید اولش اون همه پیگیری براتون سخت باشه ولی خیلی زود شیرین میشه. اول که آموزش سیسکو رو شروع کردم؛ احساس کردم از بقیه عقبتر هستم ولی بخاطر پیگیر بودن باشگاه تونستم در مدت کوتاهی فاصلم رو با سایر بچه ها کم کنم و احساس تنهایی نکنم.

بیشتر
1.
عضویت در انجمن سیسکو
2.
عضویت در انجمن لینوکس
3.
عضویت در انجمن امنیت سایبری