باشگاه شبکه و امنیت تهران
Search
Generic filters

ماموریت کارگروه سیسکو   

کمکتان می کنیم دوره های CCNA تا CCIE را به خوبی یاد بگیرید و برای شرکت در آزمون بین المللی آماده شوید. پس از پایان دوره های CCNA و CCNP جلسه های آمادگی برای آزمون های بین المللی را شروع می کنیم. این جلسه ها توسط متخصص هایی که موفق به کسب مدارک بین المللی سیسکو شده اند برگزار می شود.

دوره های آموزشی کارگروه سیسکو

 

بعد از ثبت نام و عضویتتان در کارگروه سیسکو، ابتدا دوره CCNA را آموزش می بینید. پس از پایان CCNA نوبت به یادگیری دوره های CCNP Enterprise می رسد. این دوره ها عبارتند از ENCOR و ENARSI و SD-WAN. بعد از این نوبت به دوره های CCNP Security می رسد که شامل SCOR و Firewall و ISE است.

آزمایشگاه و تجهیزات شبکه در کارگروه سیسکو

 
 اعضای کارگروه سیسکو می توانند به آزمایشگاه شبکه باشگاه در تهران دسترسی داشته باشند. تجهیزات آزمایشگاه عبارت هستند از:

  • Cisco Catalyst Switch 3560 8Port PoE
  • Cisco Catalyst Switch 2960 8Port 
  • Cisco Catalyst Switch 3750X
  • Cisco ISR G1 Router 1841 & 2811
  • Cisco ISR G2 Router 1941 & 2911
  • Cisco ASA Firewall 5505 & 5506
  • Cisco Voice & Video IP Phone
baner-3560
بنر-5505

خدمات و پشتیبانی های آموزشی باشگاه به اعضای کارگروه سیسکو

دسترسی به سرور های باشگاه
مشاوره آموزشی خصوصی و گروهی
ریموت دیسکتاپ

برنامه زمانبندی جلسه های آموزشی

9 ساعت آموزش آنلاین و حضوری در هفته (شامل 2 جلسه آموزش و 1 جلسه تمرین)

40 ساعت آموزش آنلاین و حضوری در هر ماه (شامل 9 جلسه آموزش و 4 جلسه تمرین)

مدت زمان هر جلسه آموزش 3 ساعت است.

مدت زمان هر جلسه تمرین 3 ساعت است.

جلسه های آموزش توسط مربی های باشگاه برگزار می شود.

جلسه های تمرین توسط پشتیبانی های فنی برگزار می شود.

مربی های کارگروه سیسکو

مربی های کارگروه سیسکو از بین متخصص هایی انتخاب شده اند که تجربه علمی و عملی زیادی در حوزه Cisco Security و Cisco Enterprise دارند.

مهندس سعید مظاهری
مهندس هوشمند
مهندس لری

پشتیبان های فنی کارگروه سیسکو


پشتیبان های فنی کارگروه سیسکو به شما کمک می کنند تمرین هایتان را با دقت و کامل انجام دهید. پشتیبان ها به سوال های فنی شما پاسخ می دهند. دسترسی به آنها سریع است و در صورت نیاز بصورت ریموت دسکتاپ به کامپیوترتان متصل و در اجرا و عیب یابی تمرین ها کمکتان می کنند. آنها مهارت بالایی در عیب یابی (tshoot) مباحث مربوط به زیرساخت شبکه دارند. این افراد علیرغم توانمندی بالایشان در شبکه و امنیت، بر اساس علاقه ای که به حل مسئله و فعالیت در حوزه آموزش دارند با کارگروه سیسکو به عنوان پشتیبان فنی همکاری می کنند.

سروش کیا
محمد باقر حسام
مهندس امید نجاتی
مهندس حسین روزبهانی
شماره های تماس با باشگاه -1

تصاویر دورهمی های سیسکویی

اعضای کارگروه سیسکو آخر هفته ها در تهران دور هم جمع می شوند. کار بلدها و قدیمی های گروه، تجربه و مهارتشان را در اختیار اعضای جدید می گذارند. باشگاه هم دستگاه های سوییچ و روتر را در اختیار اعضا قرار می دهد تا بتوانند از نزدیک با آنها کار کنند و اعتماد به نفس لازم برای ورود به بازار کار را بدست بیاورند. هدف از دور هم جمع شدن های آخر هفته، ایجاد حس نشاط و روابط کاری بین اعضای گروه است. این دورهمی های سیسکویی باعث افزایش دانش و مهارت فنی لازم در دانشجویان سیسکو می شود و کمک می کند به خوبی از عهده پروژه های شبکه بر بیایند.

فیلم جلسه های آموزشی کارگروه سیسکو

هر ماه یکی از متخصص های بنام حوزه شبکه و امنیت سایبری مهمان کارگروه سیسکو هستند. این افراد از متخصص های موفق ایرانی داخل یا خارج از کشور هستند و تجربه و مهارتشان را در اختیار اعضای کارگروه قرار می دهند.

Information Security vs Network Security
مدرس: علیرضا قهرود

متخصص امنیت دفاعی و سایبری

Zero Trust Security Design
مدرس: علی نجفی زاده

متخصص امنیت دفاعی و سایبری

Cisco Campus LAN Design
مدرس: امیر ساتکین

متخصص شبکه و امنیت

نظر دانشجویان و اعضای کارگروه سیسکو

کیخسرو دینیاریان هستم از شهر سن خوزه در کالیفرنیا. من در یک شرکت ارائه دهنده خدمات شبکه و امنیت کار میکنم که به شرکت های تجاری و صنعتی کوچک و متوسط سرویس ارائه می دهد. کار شرکت ما طراحی، اجرا و پشتیبانی شبکه مشتریانش است. من هم از شرکت به سوییچ ها و روترهای Cisco Meraki مشتری از طریق کلود متصل و شبکه را مانیتور و کانفیگ میکنم.

کارگروه سیسکو خیلی یه من در پیشرفت کارم کمک کرد. از وقتی با باشگاه آشنا و عضو کارگروه سیسکو شدم دیگه از کانفیگ نمیترسم. قبل از این چند بار خواستم شبکه را خودم بخوانم ولی نتونستم. مدت ۳ ماهه به توصیه یکی از دوستانم دارم زیر نظر باشگاه مباحث CCNA را تمرین میکنم. از مربی ها و سایر دوستان خوبم در کارگروه سیسکو تشکر میکنم که همیشه به من در آموزش و کارم کمک می کنند.

ادامه

من پژمان صداقت کیش از منطقه دوسلدورف در کشور آلمان هستم. در يكى از معروفترین شركتهاى مخابراتی آلمان مشغول بکار هستم. پروژه های شرکت ما مربوط به توسعه اینترنت و زیرساخت شبکه در کشورهای اروپایی و آمریکای مرکزی میشه. من IT-Administrator شرکت هستم، اما با توجه به علاقم در مباحث طراحی شبکه های مخابرات شهری، به عنوان طراح شبکه هم با شرکت همکاری میکنم.

از طریق لینکدین با باشگاه آشنا و عضو کارگروه سیسکو شدم. آموزشهای باشگاه کاملا به روز و کاربردی و با توجه به نیاز بازار هست. یادگیری و تمرین در کارگروه سیسکو برای من بسیار تاثیرگذار بوده و باعث بالا رفتن اعتماد به نفس و پیشرفتم در کار شده. توصیه من به کسانی که میخوان یادگیری مهندس شبکه بشن اینه که خودتون رو به باشگاه و مربیهای شبکه و امنیتش بسپارید. شک نکنید ظرف مدت کوتاهی پیشرفت زیادی میکنید و مهارت بالایی بدست میارید.

ادامه

من عیسی نجفى زاده هستم از منطقه سيليكون ولى در ایالت كاليفرنيا. در حال حاضر در يكى از شركتهاى بسيار معتبر دنیا در حوزه ساخت چيپ هاى كامپيوترى مشغول بکار هستم. شرکت من در سن خوزه كاليفرنياست و من اینجا به عنوان مهندس شبکه در حال کارم.

وقتی ايران بودم با استاد و دوست عزيزم جناب ساتكين و باشگاه شبکه و امنیت تهران آشنا شدم. صادقانه میگم شيوه آموزشى ايشان در کارگروه سیسکو، آرزوى ديرينه من رو براى تسلط به مباحث شبکه و بخصوص سيسكو برآورده کرد. قبل از ورودم به کارگروه سیسکو چند مرتبه سعی کردم با شيوه هاى خود آموزى و تمرين با اساتيد ديگر در داخل و خارج كشور، سیسکو رو یاد بگیرم؛ اما تقريبا هر بار با شكست مواجه شدم.

بنظرم هدف باشگاه واقعا پرورش نيروى كار مجرب و كارآمد هست. نگرش و روش آموزش باشگاه با شيوه هاى آموزشى ديگر آموزشگاه ها به هيچ وجه قابل مقايسه نيست. اگر واقعا قصد يادگيرى مباحث سیسکو رو داريد با اطمينان خاطر در کارگروه سیسکو ثبت نام کنید. جاى درستى رو پيدا كرديد، اين موقعيت رو از دست نديد. نکته دیگه ای که برای خودم خیلی جالب بود اینه که دوستان خوبی در باشگاه پیدا کردم و روابط باارزشی برای خودم ساختم. دوستان و روابطی که در باشگاه برای خودتون دست و پا می کنید میتونه بسیار به شما برای موفقیت در بازار کمک کنه.

ادامه

درود بر باشگاه شبکه و امنیت تهران. امیر آرام هستم از هانوفر آلمان. باشگاه بهم کمک کرد باهام تمرین کرد تونستم ۲ سال پیش آزمون بین المللی سیسکو رو با موفقیت پشت سر بگذارم و مدرک CCNA رو بگیرم. هر علاقمند و فعالی در این حوضه میدونه که باید دانش خودش رو بروزرسانی کنه. در کارگروه سیسکو همیشه دوستان باتجربه، دانش و مهارتشون رو با ما به اشتراک میگذارند. من در کارگروه مباحث فنی و ریزه کاری هایی زیادی یاد گرفتم. مطلب هایی که معمولا در دوره های آموزشی سیسکو مطرح نمیشه ولی در پروژه ها وجود داره.

آریا هستم ۱۸ ساله از شهر جویبار استان مازندران. ۱۶ سالم بود با باشگاه آشنا شدم و در دوره نتورک پلاس ثبت نام کردم. تا ۱۸ سالگی، باشگاه با حوصله و صبر زیاد به من آموزش داد. وقتی علاقه و پیشرفت من در شبکه رو دید با پدر و مادرم صحبت کردند تا من رو به تهران بفرستند. اومدم تهران رشته کاردانی نرم افزار در دانشگاه آزاد ثبت نام کردم. الان یک سالی میشه عضو کارگروه سیسکو هستم. کارگروه خیلی خوبه چون همیشه در حال یادگیری و مرور سناریوهای مختلف سیسکویی هستیم. الان تو دانشگاه مباحث زیادی از شبکه بلدم که هیچکدوم از همکلاسی هام تو دانشگاه بلد نیستند.

حسین باروجی هستم از شهر نوشهر استان مازندران. حدود ۲ ساله که در تمرینات و آموزشهای کارگروه سیسکو در باشگاه شبکه و امنیت تهران شرکت میکنم. قبل از این بعضی از دوره های شبکه رو در مجتمع فنی تهران گذروندم. بنظرم یه ویژگی مهمی که باشگاه رو از آموزشگاه های شبکه متمایز میکنه، پیگیری مربی ها و پشتیبان ها درباره روند یادگیری دانشجوهاست. باشگاه در برقراری ارتباط با دانشجوهاش سماجت میکنه. پشتیبان ها و مربی ها باهات تماس میگیرن تمرین میدن پیگیر میشن ببینن مطلب رو فهمیدی تمرین کردی یا نه. نمی‌گذارن عقب بیوفتی و دلسرد شی.

حضور اساتید جوان با سواد اجرایی بالا، شخصیت قوی، متعهد و آموزش دیده باعث میشه کلاسهای کارگروه از لحاظ کیفیت فنی و آموزشی بسیار مفید باشه. من در استخدام هیچ سازمانی نیستم و به صورت آزاد و مستقل در زمینه سیستمهای امنیتی و نظارتی فعالیت میکنم. با حضور در باشگاه و شرکت در تمرین های کارگروه سیسکو تونستم سطح دانش و مهارتم رو ارتقا بدم و چند سر و گردن از همکارام بالاتر باشم و با اعتماد بنفس وارد پروژه های بزرگتر شم.

ادامه

فاطمه یاوریان هستم از خرم آباد لرستان. کارشناسی ارشد کامپیوتر دارم. اسفند ۱۳۹۸ عضو کارگروه سیسکو در باشگاه شبکه و‌ امنیت تهران شدم. از وقتی به کمک مربی های باشگاه شیوه یادگیری و مطالعم رو اصلاح کردم، شبکه رو خیلی خوب و به سرعت دارم یاد میگیرم. الان هم با تشویق مربی های باشگاه اومدم تابستون رو تهران بمونم. تقریبا هر روز میام مرکز باشگاه و زیر نظر پشتیبان های باشگاه سیسکو تمرین میکنم.

آموزشهای آنلاین بدون وقفه سیسکو و پشتیبانی چندین ماهه بعد از پایان دوره ها تا یادگیری کامل، یکی از بهترین ویژگی های باشگاهه که تا الان در هیچ آموزشگاهی نه دیدم نه شنیدم. از وقتی اومدم تو کارگروه سیسکو شاهد شاغل شدن یا افزایش درآمد هم گروهی هام در شرکت های بزرگ و معروف فناوری اطلاعات در تهران هستم. امیدوارم به زودی برای منم اتفاق های خوبی بیوفته و وارد بازار کار شم. با این روند مطمئن هستم موفق میشم.

ادامه

سمانه نفر هستم اهل شهر بروجن از استان چهارمحال و بختیاری. فوق لیسانس عمران از دانشگاه ملی سمنان گرفتم ولی به شبکه و امنیت خیلی بیشتر علاقمندم. دو سال پیش با باشگاه شبکه و امنیت تهران آشنا و عضو کارگروه سیسکو شدم. بالاخره ابتدای امسال اومدم تهران مصاحبه دادم و تونستم به عنوان کارآموز وارد شرکت تکتاکام بشم که یکی از شرکت های فعال در حوزه امنیت شبکه هست.

در ماههای گذشته حسابی سر و کارم با فایروالهای مختلف بوده و کلی یاد گرفتم چطوری باید کانفیگشون کنم. بنظرم کارآمدترین و موثرترین آموزش سیسکو در کشور توسط کارگروه سیسکو ارائه میشه. من و سایر دانشجوها در کارگروه سیسکو همیشه درحال یادگیری و تمرین هستیم. اگر در فهم مطالب و انجام سناریو با مشکلی مواجه بشیم، پشتیبانها و مربیان باشگاه بصورت آنلاین جوابگوی سوالاتمان هستند و کمک میکنند بخوبی از عهده تمرینها بربیایم.

ادامه

سلام و عرض ادب. امین رضا فاضل هستم مسئول امنیت شبکه یکی از سازمان های دولتی در خراسان. بیشتر از یک سال است در کارگروه سیسکو حضور دارم. قبل از آشنایی با باشگاه در دوره های موسسات معتبر تهران شرکت کردم اما بعد از آشنایی با باشگاه شبکه و امنیت تهران و عضویت در کارگروه سیسکو بود که موفق به ارتقا علمی و رتبه سازمانی ام شدم. بنظر من کارگروه سیسکو با همه مراکز آموزشی دیگری که من دیدم متفاوت است. این تفاوت ها را برای شما لیست میکنم:

۱- موسسات آموزشی صرفا کلاس و دوره برگزار می کنند و مسئولیتی در قبال پشتیبانی و ارائه خدمات به دانشجویان ندارند. اما کارگروه سیسکو صرفا به کلاس های آموزشی اکتفا نمی کند. پشتیبان ها بارها با شما تماس میگیرند و دانش و مهارت شما را بررسی میکنند. اگر متوجه ضعف فنی در شما شوند، با شما کار می کنند و برایتان تمرین برگزار می کنند.

۲- در کارگروه سیسکو شما هیچ وقت تنها نیستید. مربی و پشتیبان های کارگروه همیشه از طریق برنامه های ریموت دسکتاپ به کامپیوترتان متصل می شوند و در تمرین ها کمکتان می کنند. هر وقت سوال، نیاز به مشورت یا درخواست رفع اشکال داشته باشید، بدون هیچ محدودیتی در دسترس هستند. جلسه های تمرین مرتب برگزار می شوند و مباحث بارها با سناریوهای مختلف مورد بحث و بررسی قرار می گیرند.

۳- یکی از مزیت های کارگروه سیسکو ساده سازی مطالب است. نحوه تدریس کاملا متفاوت است. مطالب دارای پیوستگی مناسب بر اساس تشخیص استاد هستند و به علت تکرار، مطالب در ذهن شما ماندگار می شوند.

ادامه

سلام من دانیال حیدر هستم از تهران. تقریبا 4 ماهه عضو کارگروه سیسکو شدم. قبل از اینکه با باشگاه شبکه و امنیت تهران آشنا شم، دوره های میکروتیک و مایکروسافت رو در آموزشگاه های دیگر گذرونده بودم. تفاوت زیادی در نوع آموزش باشگاه احساس کردم. مطالبی که در باشگاه شبکه و امنیت تهران و کارگروه سیسکو خوندم و آموزش هایی که دیدم، در کنار پشتیبانی بسیار قوی و دقیق این مجموعه، قابل مقایسه با مراکز قبلی نبودند.

من الان در معتبرترین شرکت واردات گوشی همراه در کشور، مدیر شبکه و فناوری اطلاعات هستم. بسیار خوشحالم با کارگروه سیسکو آشنا شدم. با تشکر از تمامی پشتیبان ها و مربی های کارگروه سیسکو که به من کمک کردن تا اطلاعاتم رو آپدیت و اون چیزهایی که نمیدونستم رو یاد بگیرم.

ادامه

 من زهرا کوشا ساکن استان کردستان و دانشجوی ارشد مهندسی نرم افزار در دانشگاه ملی زنجان هستم. یادگیری شبکه رو با دوره نتورک پلاس در مجتمع فنی تهران شروع کردم. آذر سال ۹۹ با باشگاه شبکه و امنیت تهران و استاد عزیز اقای ساتکین آشنا شدم و شروع به یادگیری دوره های سیسکو کردم. به لطف آموزش عالی باشگاه و کمک های استاد ساتکین تونستم طی دو ماه به ccna مسلط بشم.

به جرات میتونم بگم بهترین دوره آموزشیم رو با باشگاه تجربه کردم. الان هم حدود پنج ماهه عضو کارگروه سیسکو ام. تو کارگروه سناریوهای مختلفی از مباحث سیسکو ccna و ccnp و ccie رو انجام میدیم. خدا رو شکر به کمک بچه های فنی کارگروه سیسکو تونستم در این مدت کم مباحث زیادی یاد بگیرم که واقعا تو هیچ فیلم آموزشی پیدا نمیشه. الان همزمان با عضویت در کارگروه سیسکو، مشغول پایان نامه ارشدم هستم. با باشگاه صحبت کردم می‌خوام از اول پاییز بیام تهران به کمک باشگاه تو یکی از شرکت های شبکه و امنیت کارآموزی کنم.

ادامه

سلام. محمود یحیی پور هستم از استان مازندران شهر آمل. از سال ۹۸ تا الان عضو باشگاه شبکه و امنیت تهران و کارگروه سیسکو هستم. شغل اصلیم نصب دوربین های نظارتی تحت شبکه بود. چون کارم رو خوب بلد بودم همیشه از طرف کارفرماها بهم پیشنهاد میشد نگهداری یا راه اندازی شبکه کامپیوتر و ویپ سازمانشون رو به عهده بگیرم.

من چیزی از شبکه نمی‌دونستم و همه اون فرصت ها رو از دست میدادم. خوشبختانه الان با پیگیری های تیم آموزش باشگاه و شرکت در تمرین های هفتگی کارگروه سیسکو، توان اجرای پروژهای وایرلس، انتقال تصویر دوربین های آی پی و راه اندازی و نگهداری شبکه های LAN مشتری هام رو پیدا کردم. امیدوارم با تلاش بیشتر و حمایت تیم فنی باشگاه، تجربیات بهتر و بیشتری در کارم بدست بیارم تا بتونم پروژه های بزرگتری بگیرم.

ادامه

رضا باقری هستم از شهر شیرگاه استان مازندران. به عنوان مهندس شبکه در شرکت امن افزار پرداز شریف در تهران کار میکنم. ۳ سال پیش من هیچی از شبکه نمیدونستم. به پیشنهاد یکی از دوستانم با باشگاه شبکه و امنیت تهران آشنا شدم. شبکه رو با نتورک پلاس در باشگاه شروع کردم. تدریس ساده و روان مدرس دوره باعث شد علاقمند به ادامه یادگیری شم و دوره ccna رو در کارگروه سیسکو شروع کنم. بعد چند ماه تمرین زیر نظر باشگاه خیلی خوب به ccna مسلط شدم.

به پیشنهاد و حمایت باشگاه شروع به یادگیری لینوکس کردم و تونستم سطوح پایه و پیشرفته لینوکس رو هم بخوبی یاد بگیرم. بعدش باشگاه کمک کرد برام یه مصاحبه تو یکی از شرکت های معروف کشور تو حوزه امنیت ردیف کرد. در مصاحبه فنی قبول شدم و از اون موقع تا حالا از طرف شرکت امن افزار پرداز شریف در دیتاسنترهای همراه اول به عنوان متخصص ماهر لینوکس مشغول به کار هستم. بدون هیچ بزرگنمایی معتقدم بدون وجود باشگاه و جناب ساتکین هیچ کدوم از موفقیت های فعلی در زندگیم میسر نمی شد.

ادامه

محمد رضا هنرور هستم اهل شیراز و ساکن بندرعباس. آذر پاییز سال ۹۹ با باشگاه و کارگروه سیسکو آشنا شدم. آموزش ها خیلی موثر بود. باشگاه پیگیر بود که تمرین میکنم یا نه. همین باعث شد تمرین ها رو جدی بگیرم و خیلی زود پیشرفت کنم. الان تو بندر شهید رجایی بندرعباس به عنوان تکنسین شبکه مشغول به کار هستم.

بنظرم دوره های آنلاین باشگاه کم از دوره های حضوریش در تهران نداره. هر وقت لازم بود با باشگاه هماهنگ میکردم بچه های پشتیبانی به کامپیوترم متصل میشدن کمک میکردن تا تمرین هام رو انجام بدم. کاش زودتر با باشگاه آشنا میشدم؛ میتونستم سریعتر به نتیجه دلخوام برسم.

ادامه

سلام و عرض ادب. محسن رحیمی هستم اهل تهران، تکنسین شبکه در وزارت جهاد و کشاورزی. یکساله که عضو کارگروه سیسکو هستم. یکی از برتری های کارگروه سیسکو اینه که همیشه میدونی یک گروه متخصص وجود داره هر وقت به مشکل بخوری به بهترین شکل همراهته و راهنماییت میکنه.

سلام و ارادت. من امین خلیلی هستم از تهران. تقریبا از اوایل سال ۹۸ بود با باشگاه آشنا شدم. یادمه استرس قیمت زیاد دوره های شبکه رو داشتم. واقعا از عهده پرداختشون بر نمیومدم. خداروشکر اون موقع با باشگاه آشنا و عضو کارگروه سیسکو شدم. کار و تمرین در کارگروه خیلی بهم کمک کرد. اعتماد به نفس بالایی بهم داد. با دستگاه های روتر و سوییچ سیسکو از نزدیک کار کردم و ترسم ریخت. تو خونه هم از طریق شبیه سازهای شبکه کار میکردم.

بالاخره همین 3 ماه پیش تونستم در یکی از شرکت های همراه اول بنام ستاره اول به عنوان کارآموز و الان هم به عنوان نیروی رسمی کار کنم. از خانم مهندس خورشیدی، مدیر آموزش باشگاه و مهندس ساتکین عزیز و پشتیبان های خوبه کارگروه سیسکو تشکر میکنم که دلسوزانه برای من زحمت کشیدند و خوشحالم تونستم به لطف خدا و با تلاش خودم و راهنمایی های باشگاه، شغل خوبی پیدا کنم که مرتبط با شبکه و امنیت هست.

ادامه

سلام. من دريا هستم از شهر زيبای رشت. قبل از اينكه در باشگاه ثبت نام كنم، در مجتمع فنی تهران يكسال دوره ديدم ولی عليرغم آموزش خوب استادم در آنجا فرصت و زمان كافی برای تشريح مسائل وجود نداشت. طبيعیه که در آموزشگاه ها زمان كافی برای تمرین و کسب مهارت نيست. با توجه به اينكه در شبكه نياز به آموزش مداوم هست تصميم به ادامه یادگیری در جای ديگه ای گرفتم.

بعد از مدتی با باشگاه شبکه و امنیت تهران آشنا شدم. از لحظه اول با برخورد خوب بچه های فنی کارگروه، ترغيب شدم كه عضوی از کارگروه سیسکو باشم. جلسه های پیوسته باشگاه و دوره های تكميلی كه استاد ساتكين با توجه به نياز دانشجو برگزار می کنند، یکی از مزيت های عالی این مجموعه است. استاد ساتكين و اساتيد ديگر بصورت مرتب پيگير روند مطالعاتی من بودند و هستند.

يكی از مزيت های دیگر باشگاه، پشتيبانی هميشگی از دانشجوهاست. هر وقت سوالی داشته باشم از دوستانم در کارگروه يا از اساتيد ميپرسم. پشتیبان ها براتون جلسه رفع اشكال میگذارن و از طريق برنامه های ریموت دسکتاپ در تمرین ها کمکتان می کنند. به دليل برگزاری مداوم كلاس ها و پشتيبانی بسيار عالی، پيشرفت قابل توجهی داشتم. از استاد ساتكين عزيز و سایر اساتيد کارگروه سیسکو كه بسيار برای آموزش ما دانشجويان تلاش می کنند و وقت میگذارند تشکر میکنم.

ادامه

شایان رستمی هستم از تهران. در شرکت رمیس به عنوان Help Desk حرفه ای کار میکنم. CCNA را قبلاً در یکی از آموزشگاه های تهران دوره دیدم. اما از وقتی دوباره شروع به یادگیری CCNA در کارگروه سیسکو کردم، پیشرفت زیادی کردم و علاقه و انگیزه ام برای کار چند برابر شده. این حال خوب را مدیون پیگیری مداوم پشتیبان های آموزشی باشگاه و جلسه های تمرین منظمی هستم که برایم برگزار کردند.

حمیدرضا مانی هستم از تهران، مدیر IT شرکت نگین خوراک پارس. حدود ۲ سالی هست با باشگاه آشنا شدم و تو این مدت به CCNA و CCNP خیلی خوب مسلط شدم. اولین اتفاق خوبی که در کارگروه سیسکو برام افتاد، از بین رفتن ترسم نسبت به کار کردن با  تجهیزات شبکه و دستگاه های سیسکو بود. بعد از اون هم تونستم در چند مصاحبه فنی برای استخدام به عنوان مهندس شبکه شرکت کنم و قبول بشم. جا داره یه خسته نباشید و خدا قوت به مجموعه باشگاه شبکه و امنیت تهران بگم. ممنونم.

وركشاپ
وبينار

تمام حقوق مادی و معنوی برای باشگاه شبکه و امنیت تهران محفوظ است ، هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی خواهد داشت.