دوره لینوکس مقدماتی Linux Essentials

معرفی دوره لینوکس مقدماتی Linux Essentials

دوره لینوکس مقدماتی (Linux Essentials) بصورت آنلاین در مدت 24 ساعت برگزار می شود. پس از معرفی و آشنایی با ساختار سیستم عامل لینوکس و مفهوم متن باز بودن آن، کار با خط فرمان را یاد می گیرید و می توانید به راحتی با لینوکس کار کنید. هدف از برگزاری این دوره این است که تا پایان دوره به شما کمک کنیم سیستم عامل کامپیوترتان را از ویندوز به لینوکس تغییر و تمام کارهای روزمره تان را با این سیستم عامل انجام دهید.

کارگاه‌های عملی

لینوکس سیستم عامل محبوب متخصص های شبکه و امنیت، برنامه نویس ها، هکرها، تولیدکنندگان نرم افزارهای تخصصی شبکه و … در سراسر دنیاست. بیشتر سرورهای دنیا از سیستم عامل لینوکس برای ارائه سرویس های گوناگون به کاربرانشان استفاده می کنند. اگر به تازگی با لینوکس آشنا شدید و قصد دارید در یک دوره آموزش مقدماتی و کاربردی برای کارکردن با سیستم عامل لینوکس شرکت کنید، دوره Linux Essentials بهترین انتخاب برای شماست. در این دوره پس از معرفی و آشنایی با ساختار سیستم عامل لینوکس و مفهوم متن باز بودن آن، کار با خط فرمان را یاد می گیرید و می توانید به راحتی با لینوکس کار کنید. باشگاه شبکه و امنیت تهران این دوره را در مدت 24 ساعت به صورت آنلاین همراه با پشتیبانی فنی و اختصاصی، تمرین و آزمون برگزار می نماید.

فیلم و عکس
سرفصل های دوره

درس 1  : Linux Evolution and Popular Operating Systems
درس 2 : Major Open Source Applications
درس 3 : Open Source Software and Licensing
درس 4 : ICT Skills and Working in Linux

درس 1 : Command Line Basics
درس 2 : Using the Command Line to Get Help
درس 3 : Using Directories and Listing Files
درس 4 : Creating, Moving and Deleting Files
درس 5 : Archiving Files on the Command Line
درس 6 : Searching and Extracting Data from Files

درس 1 : Choosing an Operating System
درس 2 : Understanding Computer Hardware
درس 3 : Where Data is Stored
درس 4 : Your Computer on the Network
درس 5 : manage hard drives

درس 1 : Basic Security and Identifying User Types
درس 2 : Creating Users and Groups
درس 3 : Special Directories and Files

خدمات و پشتیبانی پشتیبانی دوره

خدمات و پشتیبانی دوره سکیوریتی پلاس از زمان برگزاری اولین جلسه آموزشی، بصورت نامحدود شروع و حتی پس از پایان دوره نیز ادامه پیدا می کند. در تمام مدت دوره، پشتیبان های فنی باشگاه با شما از طریق برنامه واتساپ و تلگرام در ارتباط هستند. اگر به جلسه فنی و رفع اشکال نیاز داشته باشید از طریق برنامه اسکایپ، دسکتاپ کامپیوترتان را برای پشتیبان فنی به اشتراک بگذارید تا به کامپیوترتان متصل شده و در برطرف کردن مشکل و پاسخ دادن به سوال کمکتان کنند.

تماس با مشاور آموزش 09221079940