دوره برنامه نویسی پایتون – سطح مقدماتی

معرفی دوره برنامه نویسی پایتون – سطح مقدماتی

زبان برنامه نویسی پایتون یکی از محبوبترین زبان‌های برنامه نویسی دنیاست. استفاده گسترده از این زبان برنامه نویسی در زمینه‌های مختلف تکنولوژی مانند هوش مصنوعی و اینترنت اشیا، حمایت صنعت از پایتون، داشتن کتابخانه های متعدد و بروز و همچنین داشتن گرامر دستوری ساده باعث افزایش اهمیت و کاربرد آن شده است.

بسیاری از شرکت های پیشرو و بزرگ اینترنت مانند نتفلیکس، فیسبوک، گوگل، اینستاگرام، اوبر و سایر شرکت های بزرگ دنیا، در قسمت BackEnd اپلیکیشن های خود از پایتون استفاده می کنند.

باشگاه شبکه و امنیت تهران با هدف پرورش نیروهای متخصص در حوزه زیرساخت شبکه و امنیت سایبری، اقدام به برگزاری دوره برنامه نویسی پایتون در سطح مقدماتی کرده است. با شرکت در این دوره می توانید جایگاه خود را در بازار محکم و پردرآمدتر کنید.

کارگاه‌های عملی

پایتون پرطرفدارترین زبان برنامه نویسی است. علت اصلی محبوبیت پایتون استفاده در بیشتر زمینه‌های علمی مانند شبکه های کامپیوتری و امنیت سایبری، اینترنت اشیا، هوش مصنوعی، ریاضی، زیست و جغرافیا و … برای کد نویسی است. از طرفی خودکارسازی عملیات های دستی روزانه که با کد نویسی پایتون انجام می‌شود نیز دلیل دیگری است که پایتون را میان افرادی که سر رشته ای از مهندسی کامپیوتر ندارند تبدیل به ابزاری ضروری و کاربردی کرده است.

پایتون به عنوان یکی از پیشنیازهای دوره های تخصصی کامپیوتر مانند machine learninig و artificial intelligence و Big data و offensive security و … است. مهارت در برنامه نویسی پایتون می‌تواند در این تخصص ها بسیار کارآمد باشد. پایتون زبانی opensource می‌باشد؛ بدین معنی که کدهای نوشته‌ شده به این زبان برنامه نویسی بصورت متن باز و رایگان در اختیار همگان قرار خواهد گرفت. این قابلیت به برنامه نویسان اجازه می‌دهد کدهای یکدیگر را توسعه دهند و کارایی مورد نظر خود را از یک برنامه دریافت کنند. در پایتون برای پیاده سازی بسیاری از کدها از قبل ماژول هایی با کارایی آسان وجود دارند که باعث می‌شوند مجبور به پیاده‌سازی همه موارد یک برنامه نباشید.

پایتون همچنین به عنوان یک زبان high level شناخته می‌شود؛ بدین معنی که شما در کدنویسی با پایتون درگیر مسایل مربوط به سیستم عامل مانند memory management نخواهید شد.

فیلم و عکس
سرفصل های دوره

درس 1 : مقدمه‌ای بر برنامه نویسی و الگوریتم
درس 2 : variables
درس 3 : انواع داده‌ها
درس 4 : عملگرها

درس 1 : strings
درس 2 : numbers ( int and float ) 
درس 3 : lists
درس 4 : tuples
درس 5 : sets
درس 6 : dictionary
درس 7 : booleans

درس 1 : if statement

درس 1 :حلقه for
درس 2 : حلقه while
درس 3 : netsted loop
درس 4 : مفهوم break & continue

درس 1 : مفاهیم functions
درس 2 : تابع نویسی در پایتون
درس 3 : تابع های بازگشتی
درس 4: بررسی lambda & map & Reduce

درس 1 : مفهوم مازول
درس 2 : ماژول time / datetime
درس 3 : ماژول os
درس 4 : ماژول subprocess
درس 5 : ماژول numpy

درس 1 : مفهوم خطا
درس 2 : try except

درس 1 : مفهوم و کارایی regex
درس 2 : regex syntax

درس 1: کار با فایل‌های متنی در پایتون
درس 2 : کار با فایل‌های csv
درس 3 : کار با فایل‌های باینری

درس 1 : مفهوم کلاس و object
درس 2 : مفهوم شی گرایی
درس 3 : وراثت
درس 4 : polymorphism

درس ۱ :‌ ماژول جنگو

درس 1 : بازی tiktakto
درس 2 : بمب بازی

خدمات و پشتیبانی پشتیبانی دوره

خدمات و پشتیبانی دوره سکیوریتی پلاس از زمان برگزاری اولین جلسه آموزشی، بصورت نامحدود شروع و حتی پس از پایان دوره نیز ادامه پیدا می کند. در تمام مدت دوره، پشتیبان های فنی باشگاه با شما از طریق برنامه واتساپ و تلگرام در ارتباط هستند. اگر به جلسه فنی و رفع اشکال نیاز داشته باشید از طریق برنامه اسکایپ، دسکتاپ کامپیوترتان را برای پشتیبان فنی به اشتراک بگذارید تا به کامپیوترتان متصل شده و در برطرف کردن مشکل و پاسخ دادن به سوال کمکتان کنند.

تماس با مشاور آموزش 09221079940
دوره‌های مرتبط
دوره CCNA سیسکو
دوره CCNA سیسکو ۱۰۰ ساعت در ۳ماه
4,000,000 تومان
دوره سیسکو DevNet Associate
دوره سیسکو DevNet Associate ۶۰ ساعت در ۲ ماه و نیم
4,500,000 تومان
دوره لینوکس LPIC1
دوره لینوکس LPIC1 ۶۰ ساعت در ۲ ماه
2,000,000 تومان
دوره لینوکس LPIC2
دوره لینوکس LPIC2 ۶۰ ساعت در ۲ ماه
2,800,000 تومان
دوره لینوکس LPIC3 Security
دوره لینوکس LPIC3 Security ۴۰ ساعت در ۱ ماه
3,000,000 تومان