باشگاه شبکه و امنیت تهران
Search
Generic filters

باشگاه چه خدماتی به دانشجویان و اعضای خود ارائه می دهد

[flexy_breadcrumb]

۱ – ساخت ویدیو های آموزشی شبکه و امنیت به صورت رایگان برای تمام کاربران وبسایت

باشگاه شبکه و امنیت تهران ویدئوهای آموزشی را در دسته بندی های زیر ارائه می دهد :

  • نتورک پلاس
  • سیستم عامل
  • زیرساخت شبکه
  • امنیت و آنتی ویروس
  • ویپ و آی پی تلفنی
  • ارسالی کاربران

۲ – برگزاری جلسات حل تمرین به صورت آنلاین

بیشتر ویدیو ها در وب سایت باشگاه همراه با تمرین ارائه می‌شود. باشگاه به صورت منظم چند بار در ماه جلسه حل تمرین برگزار می کند. افرادی که در این جلسات شرکت می کنند پاسخ تمریناتشان را دریافت و با تمرین سایر افراد آشنا می شوند. برای ثبت نام و شرکت در جلسات حل تمرین می توانید از طریق صفحه ویدیو مورد نظرتان اقدام کنید.

۳ – ارائه خدمات به کاربران ویژه

در ابتدا شما به عنوان کاربر عادی در وب سایت ثبت نام می‌کنید و به ویدیو های آموزشی رایگان دسترسی دارید. اما برای دریافت خدمات بیشتر باید سطح کاربری خود را از عادی به ویژه ارتقا دهید. شما می توانید لیست خدماتی که به کاربران ویژه ارائه می شود را از اینجا ببینید.

۴ – ارائه کارگروه‌های تخصصی شبکه و امنیت

برای کاربرانی که آموزش‌های لازم را چه در باشگاه چه در سایر مراکز آموزشی دیده اند، کارگروه‌های مختلفی تشکیل و سازماندهی شده است.  برای مثال کارگروه سیسکو و کارگروه امنیت. برای عضویت در کارگروه موردنظرتان،  ابتدا باید در مورد مصاحبه فنی باشگاه شرکت کنید.  در صورت تایید باشگاه می توانید از خدمات زیر استفاده کنید :

برای کاربرانی که آموزش‌های لازم را چه در باشگاه چه در سایر مراکز آموزشی دیده اند، کارگروه‌های مختلفی تشکیل و سازماندهی شده است.  برای مثال کارگروه سیسکو و کارگروه امنیت. برای عضویت در کارگروه موردنظرتان،  ابتدا باید در مورد مصاحبه فنی باشگاه شرکت کنید.  در صورت تایید باشگاه می توانید از خدمات زیر استفاده کنید :

  + باشگاه تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با کارگروه را در کارگاه های آموزشی در اختیارتان قرار می دهد.  برای مثال در کارگاه های کارگروه سیسکو،  تجهیزاتی مثل سوئیچ، اکسس پوینت،  روتر و فایروال در اختیارتان قرار می گیرد تا در کنار مربیانتان با سناریوهای رایج شبکه آشنا شوید و تجربه و اعتماد به نفس لازم را برای ورود به بازار کار به دست آورید.

  + باشگاه از توانمندترین مدرسان شبکه و امنیت جهت برگزاری دوره های آموزشی سطح بالا برای اعضا کارگروه استفاده می کند. هزینه برگزاری دوره بین شرکت‌کنندگان تقسیم می شود.  با این شیوه اعضای کارگروه می توانند در دوره های حرفه ای شبکه و امنیت که منطبق بر نیاز بازار است و لزوماً در آموزشگاه های شبکه برگزار نمی شوند شرکت کنند.اعضا کارگروه می توانند با این روش تا 90 درصد در هزینه دوره ها صرفه جویی کنند.

  + اعضای کارگروه ها می توانند در پروژه های تولید محتوای آموزشی هایتک به عنوان سرمایه‌گذار با باشگاه همکاری کنند.  برای عضویت در کارگروه ها باید از قبل در دوره‌های آموزشی پیش نیاز آن کارگروه شرکت کرده باشید. مثلاً اگر بخواهید در کارگروه سیسکو عضو شوید می بایست حتماً دوره CCNA را چه در باشگاه چه در سایر مراکز آموزش شبکه گذرانده باشید.

 جهت شرکت در کارگروه امنیت و کارگروه سیسکو با شماره ۰۹۲۲۱۰۷۹۹۴۰ تماس بگیرید.

۵  – ارائه بورس آموزشی

باشگاه شبکه و امنیت تهران پرداخت نصف یا تمام هزینه های آموزش حرفه‌ای و هایتک اعضای ممتازش را انجام می دهد.

۶ – ارائه مشاوره

مشاوره آموزشی و شغلی :

 به دو صورت رایگان و خصوصی انجام می شود. مشاوره های رایگان به صورت ویدیوهای آموزشی در وب سایت منتشر می شوند اما مشاوره های خصوصی به صورت حضوری، تلفنی و آنلاین از طریق اسکایپ و واتساپ ارائه می‌شود. مشاوره های آموزشی و شغلی برای افرادی مناسب است که علاقمند و در حال یادگیری شبکه هستند.

 مشاوره فنی :

مخاطب این سرویس، شرکت های تجاری و وب سایت های بزرگ هستند که برای طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی سرویس های شبکه و امنیت خود نیاز به مشاوره دارند.

۷ – برگزاری دوره های شبکه و امنیت به صورت ویدیویی همراه با پشتیبانی آنلاین

باشگاه دوره های شبکه و امنیت را به صورت ویدیویی برگزار می‌کند. ویدیوهای آموزشی به ترتیب و به تدریج در اختیار شما قرار می گیرد. در مدت برگزاری دوره، مشاور آموزشیتان به شما کمک می کند تا به صورت منظم و با برنامه ریزی مباحث را مطالعه کنید و شیوه های به روز و کارآمد مطالعه را یاد بگیرید.  همچنین یک نفر پشتیبان فنی در تمام مدت دوره برای پاسخ به سوالات شما و رفع اشکال و برگزاری جلسه های تمرین به شما کمک می کند.

وركشاپ
وبينار

تمام حقوق مادی و معنوی برای باشگاه شبکه و امنیت تهران محفوظ است ، هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی خواهد داشت.