قوانین استفاده از خدمات آموزشی وب سایت باشگاه شبکه و امنیت تهران

قوانین و مقررات

از اینکه وب‌سایت باشگاه شبکه و امنیت تهران را برای یادگیری و کسب مهارت در شبکه های کامپیوتری و امنیت سایبری انتخاب کردید سپاسگزاریم. برای وبسایت tehrantrain.com قوانینی وضع شده که رعایت آنها از سمت شما الزامی است. با پذیرش این قوانین و عضویت در وب سایت به مدیران باشگاه شبکه و امنیت تهران این حق را می‌دهید که در صورت بروز تخلف، محتوای ارسالی متخلف ( شامل کامنت، ویدیو، فایل های pdf و پاورپوینت، پادکست صوتی و … ) را ویرایش یا حذف کنند و یا در صورت تکرار، پروفایل کاربری شما مسدود و یا گزارش تخلف را به اطلاع مراجع قانونی، قضایی و انتظامی مرتبط برساند.

 ۱. مواردی که در حین ارسال انواع محتوا باید رعایت شوند عبارتند از :

  • رعایت حقوق ناشر و مولف
  •  مغایرت نداشتن با شئونات اخلاقی و عرف جامعه
  •  اهانت آمیز نبودن به مقامات سیاسی
  •  اهانت آمیز نبودن به اقلیت های قومی و مذهبی
  •  عدم تمسخر یک شهروند
  •  دلخراش و آزاردهنده نبودن
  •  عدم بکار بردن الفاظ رکیک و فحاشی

۲. با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه وب سایت باشگاه شبکه و امنیت تهران مصداق بستر مبادلات الکترونیکی صوتی و تصویر است ، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده کاربران است.

۳. کلیه فایل و ویدیوهای آپلود شده توسط کاربران نزد وب سایت محفوظ می‌باشد و باشگاه شبکه و امنیت تهران فایل های آپلودی کاربران را جایی منتشر نخواهد کرد.

۴. وب سایت باشگاه شبکه و امنیت تهران تابع کلیه قوانین موضوعه کشور به خصوص قانون تجارت الکترونیک است لذا نقض هر رفتاری که متضمن نقض هر یک از قوانین کشور باشد مجرمانه تلقی می گردد و قابل پیگیری است .

۵. وب سایت باشگاه شبکه و امنیت تهران از داخل ایران مدیریت و کنترل می شود و به همین دلیل تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. لذا هر گونه در قوانین رایج جمهوری اسلامی ایران وجود دارد در این وب سایت نیز رعایت می‌گردد.

رجوع شود به : متن کامل قانون جرائم رایانه ای

http://peyvandha.ir/0-8.htm

۶. از بارگزاری فایل و ویدیوهای خلاف عرف و مطرح کردن موضوعاتی که برای ادامه فعالیت وب سایت باشگاه شبکه و امنیت تهران مشکل ایجاد می‌کند اکیدا خودداری فرمایید. رجوع شود به : فهرست مصادیق محتوای مجرمانه

http://peyvandha.ir/0-2.htm

۷. فایل و ویدیوهایی که قوانین باشگاه شبکه و امنیت تهران را نقض کند، بدون اطلاع کاربر حذف خواهد گردید.

۸. همچنین بنا به وضعیت و سابقه تخلف ممکن است کاربر خاطی جریمه گشته و یا در موارد خاص دسترسی‌اش به سایت بصورت موقتی یا دائمی مسدود شود.

۹. ایجاد کردن چندین حساب کاربری برای آپلود فایل و ویدیو مجاز نیست و در صورت مشاهده، حساب کاربری مسدود شده و از ارائه خدمات به کاربر مورد نظر خود داری خواهد شد.

۱۰. کاربرانی که پرداخت صورتحساب آنها در دو مرحله با تاخیر مواجه شود، حساب کاربری آنها مسدود و اجازه استفاده از سرویس را برای همیشه نخواهند داشت.

۱۱. تخلف از قوانین ثبت نام موجب قطع شدن بدون هشدار دسترسی کاربر و مسدود شدن حساب یا حساب‌های کاربری متخلف می‌گردد.

1.
عضویت در انجمن سیسکو
2.
عضویت در انجمن لینوکس
3.
عضویت در انجمن امنیت سایبری